Nasz Zespół

Poznaj Zespół El Dorado Nieruchomości Wrocław

Patryk Wierciszewski

Patryk Wierciszewski

Szef. Myśli, że kontroluje całą firmę i niech tak pozostanie 😊

Absolwent wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w przygotowywaniu gotowców inwestycyjnych, a także w podziałach nieruchomości, wyodrębnieniach i ich przekształceniach. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i trudno go zaskoczyć, ale zachęcamy klientów by nie przestawali próbować.

Rafał Klimek

Rafał Klimek

Starszy doradca do spraw nieruchomości

Absolwent wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży na rynku wtórnym. Jego konik to maksymalizacja przychodów możliwych do uzyskania z danej nieruchomości. Do transakcji podchodzi kompleksowo – wyszuka najlepszą ofertę inwestycyjną, uzyska odpowiednie pozwolenia i dokumentację oraz zajmie się remontem nieruchomości. W kontaktach międzyludzkich jest niezwykle cierpliwy, a jego wrodzona ambicja nie pozwala mu pozostawić klienta zadowolonego jedynie w 99%.

Tomasz Trzeciakiewicz

Doradca do spraw nieruchomości

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Ma ścisły umysł, który pozwala mu trafnie łączyć potrzeby klienta z ofertami dostępnymi na rynku. Tomek nie marnuje czasu – w mgnieniu oka sprzeda nieruchomość, a w międzyczasie wyszuka dwie inne, gdyby klient chciał zainwestować uzyskane środki.
Jest przy tym niezwykle otwarty i z łatwością buduje wieloletnie relacje z klientami. Uwaga! Zaraża pozytywną energią!

Iwona Pociecha

Starszy doradca do spraw nieruchomości

Świetnie czuje się zarówno w sprzedaży nieruchomości, jak i ich wynajmie. Działa na rynku wtórnym i pierwotnym w rejonie Lubin – Polkowice – Głogów. Posiada koneksje w branży deweloperskiej, z których chętnie korzysta przy przygotowywaniu oferty dla klienta. Nie są jej obce transakcje sprzedaży gruntów zabudowanych i niezabudowanych. Iwona, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, poprowadzi klienta „za rękę” od początku do samego końca transakcji.

kuba eldorado nieruchomości

Jakub Gołyś

Doradca do spraw nieruchomości

Pasjonuje go praca z nieruchomościami, co sprawia, że jest zaangażowany i chętny do pomocy klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości.

Kuba kieruje się wysokimi standardami etycznymi, co przekłada się na uczciwość i wiarygodność w branży.

Swoją pracę traktuje profesjonalnie, co pomaga mu budować zaufanie i lojalność klientów.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać