Nasz Zespół

Poznaj Zespół El Dorado Nieruchomości Wrocław

Patryk Wierciszewski

Patryk Wierciszewski

Szef. Myśli, że kontroluje całą firmę i niech tak pozostanie 😊

Absolwent wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w przygotowywaniu gotowców inwestycyjnych, a także w podziałach nieruchomości, wyodrębnieniach i ich przekształceniach. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i trudno go zaskoczyć, ale zachęcamy klientów by nie przestawali próbować.

Rafał Klimek

Rafał Klimek

Starszy doradca do spraw nieruchomości

Absolwent wydziału Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w pośrednictwie w sprzedaży na rynku wtórnym. Jego konik to maksymalizacja przychodów możliwych do uzyskania z danej nieruchomości. Do transakcji podchodzi kompleksowo – wyszuka najlepszą ofertę inwestycyjną, uzyska odpowiednie pozwolenia i dokumentację oraz zajmie się remontem nieruchomości. W kontaktach międzyludzkich jest niezwykle cierpliwy, a jego wrodzona ambicja nie pozwala mu pozostawić klienta zadowolonego jedynie w 99%.

Aneta Zapotoczna

Aneta Zapotoczna

Starszy doradca do spraw nieruchomości

Absolwentka wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się zarówno w sprzedaży nieruchomości, jak i ich wynajmie. Działa na rynku wtórnym i pierwotnym. Wyróżnia się szeroką wiedzą prawną oraz podatkową. Jest czujna jak notariusz i bystra jak detektyw. Dokładnie przeanalizuje każdy dokument i przede wszystkim skrupulatnie zadba o bezpieczeństwo nadzorowanej transakcji.

Iwona Pociecha

Starszy doradca do spraw nieruchomości

Świetnie czuje się zarówno w sprzedaży nieruchomości, jak i ich wynajmie. Działa na rynku wtórnym i pierwotnym w rejonie Lubin – Polkowice - Głogów. Posiada koneksje w branży deweloperskiej, z których chętnie korzysta przy przygotowywaniu oferty dla klienta. Nie są jej obce transakcje sprzedaży gruntów zabudowanych i niezabudowanych. Iwona, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, poprowadzi klienta „za rękę” od początku do samego końca transakcji.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać