Sprzedaż / Kupno

spredaż nieruchomości wrocław

Sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z opracowanym przez nas planem sprzedaży Twojej nieruchomości.

Sprzedając nieruchomość za naszym pośrednictwem, uzyskują Państwo wsparcie osobistego i doświadczonego agenta, który od początku do końca procesu transakcji oferuje pomoc i zapewnia dostęp do niezbędnych usług w zakresie efektywnej sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji rozpoczynając od dogłębnej analizy rynku w celu oszacowania wartości nieruchomości i ustalenia właściwej ceny, poprzez przygotowanie szczegółowego ogłoszenia i jego szeroką promocję, po wsparcie w spełnieniu wszelkich wymogów formalno-prawnych. Przy sprzedaży na wyłączność zapewniamy dodatkowe nakłady na marketing. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług przed- i posprzedażowych dostosowanych do różnorodnych wymagań i potrzeb.

 

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji i stawiamy na przejrzyste relacje z klientami. Rozwiążemy wszelkie problemy prawne i techniczne, aby uniknąć zbędnych komplikacji.

Na bieżąco kontaktujemy się z naszymi klientami w sprawie umówienia prezentacji nieruchomości w przypadku zainteresowania ofertą. Dostosowujemy czas spotkania do preferencji właściciela.

Podczas finalizacji transakcji pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności. W razie potrzeby bierzemy udział w procesie uzyskania finansowania przez nabywcę, kompletujemy wszelkie niezbędne dokumenty oraz oferujemy współpracę z kancelarią notarialną.

Służymy także pomocą w obsłudze posprzedażowej m.in. przy:

Kupno

Zakup nieruchomości to jedna z najtrudniejszych decyzji, dlatego warto, aby towarzyszył w tym procesie specjalista z branży, który zna rynek i będzie w stanie sprawnie przeprowadzić całą transakcję.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych nieruchomości na sprzedaż, ale chętnie zaangażujemy się także w poszukiwanie mieszkania spełniającego konkretne oczekiwania klienta. Przeprowadzamy obszerny wywiad z kupującym, w celu zawężenia kryteriów, według których następnie wyszukujemy nieruchomości. Zadajemy wiele pytań dotyczących metrażu, ceny, lokalizacji i wielu innych parametrów, które są szczególnie istotne. Stały kontakt z naszymi klientami zapewnia sprawne umówienie spotkań w dogodnym czasie oraz wyjaśnienie wszelkich kwestii wymagających przedyskutowania.
Kupno nieruchomości za sprawą naszego licencjonowanego biura to bezpieczne ulokowanie kapitału w obiektach położonych w topowych lokalizacjach, których wartość wzrasta wraz z czasem.

Jesteśmy także do Państwa dyspozycji jeżeli chodzi o pomoc w kwestii uzyskania finansowania, czy pomocy prawno-organizacyjnej transakcji. Polecimy sprawdzonych prawników i notariuszy, którzy zagwarantują bezpieczeństwo przy finalizacji umowy.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać