Inwestycje Finansowe

INWESTUJ I ZARABIAJ

Nasz zespół, w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie, przygotuje dla Państwa ofertę najkorzystniejszego i dochodowego ulokowania swojego kapitału bądź bezpiecznego wykorzystania dźwigni finansowej.

Przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, w oparciu o analizę rynku, zgodną z Państwa preferencjami, która pozwoli zmaksymalizować stopę zwrotu z inwestycji.

Przygotowywana przez nas oferta nie polega jedynie na wskazaniu nieruchomości, ale także na kompletnej ocenie rentowności, zaproponowaniu modelu biznesowego uwzględniającego zarówno stopę zwrotu inwestycji, jak i bezpieczeństwo transakcji oraz ciągłość wynajmu.

Odtwórz wideo

Pokoje

Jednym ze sposobów zwiększenia dochodu pasywnego jest podział mieszkania na pokoje i przystosowanie nieruchomości pod wynajem np. dla studentów czy młodych osób pracujących.

W tym przypadku remonty są zdecydowanie mniej czasochłonne, a mieszkanie wymaga jedynie podziału przestronnych pokoi na mniejsze, co pozwala uzyskać lepsze możliwości wynajmu i satysfakcjonujace stopy zwrotu z inwestycji.

Kawalerki

Nieruchomości inwestycyjne, które oferujemy naszym klientom, to między innymi mieszkania do podziału na kawalerki lub mikrokawalerki, co w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością wśród najemców.

Proponujemy naszym klientom podział dużych mieszkań na mniejsze kawalerki o powierzchni od 15 do 30 m2. Podział mieszkania na tzw. 2-paki, 3-paki czy 4-paki pozwala znacznie zwiekszyć wartość nieruchomości!

Taki model biznesowy wymaga większego zaangażowania, jednak to dzięki niemu nasi inwestorzy uzyskują wysokie stopy zwrotu.

W zależności od lokalizacji mieszkanie może być przeznaczone pod wynajem długoterminowy, jak również krótkoterminowy. 

Odtwórz wideo
Urządzamy lub doradzamy jak urządzić mieszkania, tak by sprostały wymaganiom najemców oraz najnowszym trendom.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać