Wycena Nieruchomości

wycena nieruchomości

Wycena Nieruchomości

Zarówno przy sprzedaży nieruchomości, jak i chęci jej kupna, dobrze jest ustalić w sposób rzetelny jej wartość. To niełatwe zadanie – wymaga znajomości rynku, ale też skontrolowania danej nieruchomości (mieszkania / lokalu / działki) pod kątem ich stanu technicznego, prawnego czy zastosowanych rozwiązań technologicznych. Nie bez znaczenia są również kwestie związane z wyposażeniem oraz lokalizacją.

 Cena wpisana przy ogłoszeniu ma ogromne znaczenie dla osób przeglądających oferty mieszkań na sprzedaż. Może być nawet czynnikiem decydującym o zainteresowaniu się daną nieruchomością lub natychmiastowym odrzuceniem oferty. 

Dlatego przy ustalaniu ceny uwzględniamy aktualną sytuację na rynku nieruchomości, precyzyjne i wiarygodne dane z systemów transakcyjnych oraz to, co nieocenione – realne potrzeby grupy docelowej, w tym ich wymagania i możliwości finansowe.Przy wycenach współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi.

Pozostajemy także do dyspozycji klientów, którzy chcą zlecić wykonanie raportów, zestawień czy analiz rynków nieruchomości w skali zarówno regionalnej, jak i lokalnej. Na podstawie przygotowanych dokumentów możliwy staje się dokładny wgląd w aktualną sytuację w branży, co ułatwia podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać