Wynajem

wynajem nieruchomości wrocław

Wynajem

Pośrednictwo wynajmu to wyszukanie przez nas konkretnego najemcy, biorąc pod uwagę preferencje naszych klientów oraz reprezentowane wartości.

W ramach współpracy w pierwszej kolejności proponujemy Państwu profesjonalne i wysokiej jakości zdjęcia nieruchomości, które podnoszą atrakcyjność oferty na portalach i przyśpieszają proces wynajmu. Następnie po przygotowaniu szczegółowego ogłoszenia i przeanalizowaniu rynku docelowego, stosujemy sprawdzone promowanie ofert, a także przesyłamy je do powiązanych firm oraz korporacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz skutecznej analizie jesteśmy w stanie zaproponować cenę adekwatną do rzeczywistych oczekiwań rynku.

Po znalezieniu odpowiedniego najemcy służymy pomocą w dalszych etapach transakcji, zmierzając do jej sfinalizowania. Umowa, którą Państwu proponujemy w pełni zabezpiecza interesy właściciela oraz jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa. Jeżeli klient jest zainteresowany wynajmem okazjonalnym, zapewniamy możliwość wizyty u notariusza w celu podpisania odpowiednich dokumentów. Jesteśmy także do dyspozycji przy przekazaniu nieruchomości najemcy. Sporządzamy również protokół zdawczo-odbiorczy, który ułatwia kwestię rozliczenia kaucji przy zmianie najemców nieruchomości.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać