Doradztwo Inwestycyjne

Doradztwo inwestycyjne nieruchomości wrocław

Doradztwo Inwestycyjne

Nasz zespół, posługując się merytoryczną wiedzą oraz zgromadzonym doświadczeniem, selekcjonuje oferty inwestycyjne, które następnie przedstawiane są naszym zainteresowanym klientom. Zapewniamy indywidualne podejście do Państwa wymagań i potrzeb oraz niezbędne wsparcie w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Przygotowywana przez nas oferta nie polega jedynie na wskazaniu nieruchomości, ale także na kompletnej ocenie rentowności, zaproponowaniu modelu biznesowego uwzględniającego zarówno stopę zwrotu inwestycji, jak i bezpieczeństwo transakcji oraz ciągłość wynajmu. W naszych kalkulacjach zawieramy wszelkie koszty związane z daną inwestycją – m.in. koszty transakcyjne, podatek od nieruchomości, opłaty związane z utrzymaniem mieszkania.

W zależności od lokalizacji mieszkanie może być przeznaczone pod wynajem długoterminowy, jak również krótkoterminowy. Doradzimy, jak urządzić mieszkanie tak by w uniwersalny sposób spełniały wymagania najemców

Nieruchomości inwestycyjne, które najczęściej oferujemy naszym klientom, to głównie mieszkania do podziału na kawalerki lub mikrokawalerki, co w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością wśród najemców.

Inny model, który również cieszy się uznaniem wśród naszych klientów, to podział mieszkania na pokoje i przystosowanie nieruchomości pod wynajem np. dla studentów.

Oferujemy również pomoc w zakresie wspomnianego już remontu i modernizacji mieszkania, biorąc pod uwagę jego przyszłe przeznaczenie.
Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi, z których pomocą można w szybkim czasie uzyskać oczekiwany efekt końcowy jak najniższym kosztem.

Nasz profesjonalizm przejawia się w wielu sprawnie przeprowadzonych inwestycjach. Ponadto nasi inwestorzy doceniają bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji oraz wysokie stopy zwrotu osiągane z ulokowanego kapitału.

Specjalizujemy się również w kompleksowym zarządzie nad zakupioną nieruchomością, dzięki czemu właściciel zwolniony jest ze wszelkich obowiązków wynikających z jej obsługi, a jedynie odczuwa satysfakcję z udanej inwestycji i przynoszonych przez nią dochodów.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem?

Nie czekaj

Nasi doradcy od nieruchomości odpowiedzą najszybciej jak to możliwe

Compare listings

Porównać